Ogólny

Dotacje unijne

Submitted by baslic on 30 Listopad, 2017 - 19:45
Forums
Ogólny

Witam, szukam porad osób, które miały styczność z programem dofinansowań unijnych. Zajmuję się grafiką komputerową. Działałam w pojedynkę, przyjmując zlecenia od przeróżnych źródeł. Czasami zleceń mam naprawdę dużo i powoli mam problem z wyrabianiem się na czas, a zależy mi na dotrzymywaniu wszystkich terminów, bo do tej pory klienci byli bardzo zadowoleni i nie chcę ich zawieść. Myślałam o zatrudnieniu kogoś do pomocy, ale nie jednej osoby, tylko kilku, bo marzy mi się rozpoczęcie własnego większego biznesu.

Porada w sprawie sklepu

Submitted by perelka on 28 Listopad, 2017 - 14:38
Forums
Ogólny

Hej
Potrzebuję porady. Córka chce kupić sobie rolki, zbierała pieniądze od paru miesięcy i nie może się już doczekać :) Teraz mi przypadło zadanie znalezienia dobrego sklepu, w którym dostanie to, co sobie wymarzyła. Możecie polecić mi jakiś dobry i zaufany sklep? Ten się nada https://sportsshop.pl/ ?Chodzi mi o coś sprawdzonego, żeby nie było potem przykrych niespodzianek.

Mieszkania deweloperskie

Submitted by spryciula on 23 Listopad, 2017 - 13:27
Forums
Ogólny

Hej :) Chciałam zapytać o opinię, poszukuję swojego pierwszego mieszkania. Czy lepiej jest kupić już urządzone czy w stanie deweloperskim? Czy opłacalne jest podejmowanie się wykończeń na własną rękę?
Proszę o opinie!
lokalizacja- Wrocław i okolice, np [url=http://arbetdeweloper.pl/]mieszkania siechnice[/url]

Dieta przez internety

Submitted by otirit on 21 Listopad, 2017 - 20:43
Forums
Ogólny

Witam, mam zapytanie czy korzystał ktoś swego czasu z oferty online diety ? Pytam bo ostatnio znalazłam wielce ciekawą ofertę w tym miejscu: http://hb-dieta.pl/dieta-online/ zaś się po prostu zastanawiam czy zainwestować w nią :) Miło będzie jak się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie lub wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przytyło mnie się odrobinę a zbytnio nie mam czasu, aby po wizytach spacerować, tak więc pomyślałam o takim interesującym rozwiązaniu.

Trybunki

Submitted by tynkawas on 10 Wrzesień, 2017 - 17:50
Forums
Ogólny

Cześć. Potrzebuję sprawdzonej firmy, która wykonałaby mi trybunki reklamowe. Znacie może takie? Potrzebuję je jak najszybciej, mogę nawet zamówić przez internet, tylko aby nie przyszedł mi szajs. Znalazłam nawet http://www.adsystem.pl/trybunki/ i chyba zamówię od nich. Wydają się być solidną firmą. Zdjęcia przedstawiające trybunki te zachęcają. Co sądzicie?

Upadłość konsumencka

Submitted by klarahup on 14 Marzec, 2017 - 11:28
Forums
Ogólny

Witajcie forumowicze. Mam do WAS pytanie. Jak szybko i sprawnie przeprowadzić upadłość konsumencką? Niestety jestem do tego zmuszona, moja firma pada a ja wpadła w ogromne zadłużenia. Wierzyciele ciagle sie zgłaszają a ja nie mam jużz czego płacić. Zastanawiałam się czy nie warto by było skorzystać z oferty tej kancelarii https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/upadlosc-konsumencka-ba… myślicie, ze warto?