Ogólne dyskusje

NIE techniczne sprawy związane z Drupalem.

Zarobki

Jak zarabiać na blogu?
Pewnie wiele z Was coś słyszało o zarabianiu na blogach. Nie chodzi mi tylko o zarabianie pieniędzy, ale również o otrzymywanie różnych rzeczy. Zazwyczaj jest to dzięki współpracom. W tym poradniku postaram się Wam wszystko wyjaśnić.

Współprace. Rodzaje.

- Różne firmy chętnie współpracują z blogerkami. Forma współpracy zależy od firmy.

Wypadek

Submitted by eregida on 27 Kwiecień, 2017 - 15:42

Witajcie
W tamtym roku miałam poważny wypadek w którym bardzo ucierpiałam. Po długiej rehabilitacji dochodzę do siebie, jednak nie jestem zadowolona z otrzymanego odszkodowania, dlatego postanowiłam zgłosić się do tej kancelarii
http://www.kompensja.pl/ aby pomogli mi w uzyskaniu większych pieniędzy. Polecacie takie rozwiazanie?

Wywiad srodowiskowy

Submitted by lauraert on 7 Marzec, 2017 - 13:53

Witam serdecznie
Właśnie jestem na etapie finalizacji umowy z pewnym kontrahentem. Niestety mam pewne obawy co do jego osoby. Zastanawiam się, czy mogę w jakiś sposób sprawdzić wiarygodność tej osoby. Słyszałam dobre słowa o tej kancelarii https://www.aif.com.pl/pakiet-uslug/wywiad-gospodarczy/ , że bez problemu jest w stanie uzyskać takie informacje. Korzystał ktos z Was forumowiczów z takich rozwiązań?

Dopłata do odszkodowania

Witam
Zastanawiam się czy cieżko jest otrzymać dopłatę do odszkodowania? Po wypadku komunikacyjnym, otrzymałam rażąco niską wycenę szkody. Nie jestem zadowolona i nie zamierzam tak tego zostawić. Co powinnam zrobić? Myślałam, zeby odsprzedać szkodę firmie http://automobilis.pl/doplaty-do-odszkodowan/doplata-do-odszkodowania-o… to dobry pomysł?

Windykacja

Submitted by roksi14 on 25 Listopad, 2016 - 14:43

Witajcie,
Mam problem, klient nie oddaje mi pożyczonych pieniędzy. Pożyczył 5 tysięcy i przepadł bez śladu, nie odbiera telefonu a umawialismy się inaczej.. Jak mam odebrać swoje pieniadze, czy firma windykacyjna wchodzi w grę? Kto ponosi koszty ? Powinnam podjąć współpracę zhttps://www.aif.com.pl/windykacja/ windykacją?

What are the advantages of online essay writing service?

Today most of the students are depending online services for completing their academic essays and assignments papers. Numbers of essay writing services are rapidly increasing with the numbers of schools and colleges. Now it is very difficult for students to identify the best sites form spam sits. Quality of the paper work is very essential for students in order to get maximum score assignments work.