Ogólne dyskusje

NIE techniczne sprawy związane z Drupalem.

Zadosćuczynienie

Submitted by majernka on 10 Lipiec, 2017 - 12:21

Dzień dobry
Miałam nieszczęśliwy wypadek samochodowy w którym członek mojej rodziny zginął na miejscu, natomiast ja trafiłam na kilka tygodniu do szpitala. Chciałabym w związku z tym starać sie o zadośćuczynienie od sprawcy wypadku przy pomocy tej kancelarii https://radca-az.pl/ myślicie, że mam szanse na pozytywne zakończenie sprawy?

Wywiad srodowiskowy

Submitted by lauraert on 7 Marzec, 2017 - 13:53

Witam serdecznie
Właśnie jestem na etapie finalizacji umowy z pewnym kontrahentem. Niestety mam pewne obawy co do jego osoby. Zastanawiam się, czy mogę w jakiś sposób sprawdzić wiarygodność tej osoby. Słyszałam dobre słowa o tej kancelarii https://www.aif.com.pl/pakiet-uslug/wywiad-gospodarczy/ , że bez problemu jest w stanie uzyskać takie informacje. Korzystał ktos z Was forumowiczów z takich rozwiązań?

Dopłata do odszkodowania

Witam
Zastanawiam się czy cieżko jest otrzymać dopłatę do odszkodowania? Po wypadku komunikacyjnym, otrzymałam rażąco niską wycenę szkody. Nie jestem zadowolona i nie zamierzam tak tego zostawić. Co powinnam zrobić? Myślałam, zeby odsprzedać szkodę firmie http://automobilis.pl/doplaty-do-odszkodowan/doplata-do-odszkodowania-o… to dobry pomysł?

Windykacja

Submitted by roksi14 on 25 Listopad, 2016 - 14:43

Witajcie,
Mam problem, klient nie oddaje mi pożyczonych pieniędzy. Pożyczył 5 tysięcy i przepadł bez śladu, nie odbiera telefonu a umawialismy się inaczej.. Jak mam odebrać swoje pieniadze, czy firma windykacyjna wchodzi w grę? Kto ponosi koszty ? Powinnam podjąć współpracę zhttps://www.aif.com.pl/windykacja/ windykacją?