SmartGraphicsStudios

Wersja drupala
7.x

Strona stworzona w przeciągu dwóch tygodni dla firmy, która istnieje w Polsce a przenosi się w krótkim okresie do Stanów Zjednoczonych. Dobrym więc pomysłem było utworzenie strony internetowej już teraz aby zaczynała się ona pozycjonować i przyciągać klientów.

Na samej stronie znajdziemy informacje o firmie, usługach które wykonuje, referencje klientów, formularz kontaktowy oraz zbiór wykonanych prac. Ważny dla klienta był aspekt dodawania nowych prac, aby można było to zrobić szybko i łatwo. Postarałem się aby klient mógł dodać nową treść poprzez wypełnienie jednego forumlarza dodawania treści.

Wpisanie tytułu, wybranie kategorii i podkategorii (dzięki hierarchical select), wpisanie nazwy klienta, wybranie użytych technologii, dodawanie obrazków (dzięki modułowi plupload można dodawać wiele zdjęć na raz) lub filmu z serwisu youtube (youtube field), krótkiego i rozszerzonego opisu oraz linku zewnętrznego.
Dzięki temu klient ma wszystkie opcje w jedym forumlarzu, wybiera tylko te potrzebne dla wykonanej pracy, którą dodaje i gotowe!

Strona została utrzymana w mniej więcej 6 kolorach, wywodzących się z loga. Dzięki modułowi kontext byłem także w stanie ustawić odrębne kolory stopki dla każdej z kategorii prac.

Klient jest bardzo zadowolony, strona całkiem dobrze się już pozycjonuje i z tego co słyszałem już po tygodniu dostali propozycję pracy z za Atlantyku.

A jak wam się podoba ta strona?