ścianka reklamowa - gdzie mogę kupić?

29 Wrzesień, 2017 - 17:48

Cześć, otwieram nowy salon kosmetyczny. W celu jego promocji chciałabym ustawić w wybranych miejscach ścianki reklamowe. Słyszałam, że są takie, które jako dodatkową opcję mają podświetlenie LED. Problem w tym, że nie znam nikogo kto miałby je w swojej ofercie. Może Wy macie namiary na firmę, która zajmuje się taką sprzedażą? Prosiłabym o jakikolwiek kontakt. Dostałam link do tej firmy http://www.adsystem.pl/scianki-reklamowe/ co o tym sądzicie? Liczę na Wasze opinie.

10 Październik, 2017 - 15:47

Ścianki reklamowe najlepeij robić w tej firmie: http://stojaki-reklamowe.net/popup.html
Robią jeszcze inne stojaki takie jak roll-upy, stojaki na prospekty, potykacze, lady reklamowe, stojaki na ulotki itp.
Z czystym sumieniem mogę polecić.

30 Październik, 2017 - 13:52

Kupowaliśmy ostatnio taki produkt jak ścianka reklamowa w sklepie http://www.irollup.pl/scianka-reklamowa.php z czystym sumieniem mogę polecić, realizacja w ciągu 2 dni, cena jaką zapłaciliśmy to 1299 zł. więc nie wiele jak za tak dobrej jakości produkt zaznaczę że ścianka miała szerokość 350 cm wiec była duża można ją zobaczyć w portfolio na stronie producenta http://www.irollup.pl/opinie_wykonanych_zlecen_scianki.php dodatkowo zrobili nam owijkę na kufer transportowo który służy nam jako jako trybunka dokupiliśmy drewniany blat stawiamy na nim laptopa które używamy do prezentacji naszych produktów. Więc polecam usługi tej firmy bo my jesteśmy zadowoleni w przyszłym roku planujemy wymienić tylko plansze graficzną na aktualną też to robią.

31 Lipiec, 2018 - 10:37

Cześć,
ścianka reklamowa to świetna forma reklamy, w salonie kosmetycznym może pełnić także funkcję ścianki dzielącej, więc myślę, że to super pomysł. Sama niedawno kupiłam taką ściankę i jestem bardzo zadowolona. Lekka, funkcjonalna i z dużą powierzchnią reklamową. Po dłuższym researchu zdecydowałam się kupić ściankę magnetyczną na www.scianki24.pl. Świetna obsługa i szybka realizacja.