Błąd przy instalacji modułu

30 Marzec, 2017 - 09:41

Pomóżcie proszę. Od jakiegoś czasu nie mogę zainstalować żadnego modułu, ani zaktualizować tych co mam. Nie wiem jak skonfigurować katalog. Gdzie tego szukać. Pomóżcie. Podczas instalacji modułu dzisiaj pokazał się taki komunikat:
"Wybrany plik temporary://fileMpJBgY nie mógł zostać skopiowany, ponieważ katalog docelowy nie jest skonfigurowany poprawnie. Przyczyną problemu może być problem uprawnieniami do pliku lub katalogu. Więcej informacji dostępne jest w logu systemowym.
https://ftp.drupal.org/files/projects/globalredirect-7.x-1.5.tar.gz nie mógł zostac zapisany do temporary://update-cache-98059645/globalredirect-7.x-1.5.tar.gz.
Próba pobrania projektu Drupala z adresu https://ftp.drupal.org/files/projects/globalredirect-7.x-1.5.tar.gz nie powiodła się."

30 Marzec, 2017 - 10:30

wejdz sobie w ustawienia systemu drupala i tam masz katalogi. skonfiguruj poprawnie ścieżkę do temp i tyle

30 Marzec, 2017 - 21:29

Dziękuję i jednocześnie przepraszam Was wszystkich. Nie wiedziałem jak mam szukać tego na forum. Dopiero po tej podpowiedzi mnie oświeciło i znalazłem taki problem poruszany wcześniej na forum i rozwiązany. Okazało się, że w sites/default/files, nie mam tego katalogu. Nie wiem jak to się stało, bo wcześniej było wszystko ok.