Ważne pytanie dotyczące customizacji.

16 Styczeń, 2016 - 20:52

Chciałbym wykonać stronę bardzo podobną do tej http://www.bioinformatics.org/sms2/pairwise_align_protein.html
w sensie byłyby pewne okienka do których możnaby wpisywać dane i kod w javascripcie, który by je przetwarzał i wynik przedstawiał w pop-upie (tak jak w podanym przeze mnie przykładzie z porównywaniem sekwencji).

Czy jest możliwość abym mógł napisać stronę o interesującym mnie designie i potem jakoś "zaauploadować" do drupala, czy raczej muszę zmodyfikować już istniejącą skórkę? Nie ma w drupalu jakiegos narzędzia dzięki któremu mógłbym oglądać kod html/css danej skórki i usuwać/dodawać potrzebne elementy?

29 Lipiec, 2016 - 00:38

Wiem, że odkopuje po prawie pół roku (czy nawet przeszło pół :P), ale zawsze to coś :P

Odpowiedź na pytanie: nie ma takiego systemu jak np w forach phpBB. Nie ma możliwości edycji plików css/html/js w przeglądarce. Jest o wiele lepszy system! Możesz (a nawet musisz!) sobie stworzyć "kopię" jakiejś skórki i zmieniać jej pliki - prawie dowolnie. Na rynku istnieją też setki tysięcy gotowych szablonów. Można też poprosić kogoś kto ma tzw. "ogar" w drupalu by dostosował wygląd Twojej witryny do potrzeb zawartych w specyfikacji. Zawsze lepiej pozostawiać takie prace specjalistom ;)