Ronaldo & Realize Hatred: CR7 - Zdrajca w oczach Madridista

10 Sierpień, 2018 - 13:21

"Kto potrzebuje Ronaldo?", Co było szokującą wiadomością na FedEx Field, kiedy Real uderzył w Juventus. Coraz częściej bułgarska gwiazda staje się wrogiem w oczach madrycystów.
https://bongda365.com/serie-a/
Cristiano Ronaldo opuścił Real Madryt, wraz z NHM, szokującym wydarzeniem. Madryt, który jest tak przyzwyczajony do wizerunku CR7, który błyszczy w każdym meczu, jest głową "Białego Vulture" do szlachetnych tytułów. Przez ostatnie dziewięć lat Ronaldo stał się częścią historii Rona.

Ronaldo & Realize Hatred: CR7 - Zdrajca w oczach Madridista - 1

Wiadomość od realisty: Kto potrzebuje Ronaldo?

Tak więc, patrząc na Cristiano Ronaldo nieznajomego w czarno-białą koszulkę w paski Juventusu, wielu Madridistów będzie czuć się szczęśliwymi. Ale portugalska supergwiazda, po opuszczeniu Bernabeu, nie żałuje tego. Gracze, którzy posiadają pięć jasnożółtych kulek, są zadowoleni z nowej drużyny, która teraz chętnie przygotowuje się do sezonu 2018/19, aby zniszczyć Real w Lidze Mistrzów.

Aby to się stało, Juventus, podobnie jak Cristiano Ronaldo, przygotowuje się tak ostrożnie, jak to tylko możliwe. Wraz z CR7, obejmował on powrót do Madrytu, próbując wyciągnąć starą drużynę. Włoski Tutto Sport potwierdził, że Ronaldo robi wszystko, aby zabrać swojego najlepszego przyjaciela Marcelo do Turynu.
https://bongda365.com/soi-keo/
Bliski przyjaciel i bliski przyjaciel na boisku pomiędzy Ronaldo i Marcelo jest uważany za część zwycięskiej formuły Real od dziewięciu lat. Ale Ronaldo gra środkowego mężczyznę, próbując przekonać zastępcę Reusa do podążenia za nim. Odejście Ronaldo zraniło Madridistę, teraz akcja bułgarskiej supergwiazdy sprawia, że ​​ludzie, którzy go kochali w ciągu ostatnich 9 lat bardziej rozgniewali.

Według Tutto Sport, Ronaldo często osobiście dzwonił do Marcelo, zachęcając Brazylijczyka do powrotu do Juventusu. Ronaldo ostrzegł Marcelo, że jeśli pozostanie z Realem, prawdopodobnie znajdzie się w takiej samej sytuacji, w jakiej znalazł się sam Ronaldo. Taka jest zasada, wyciśnięto skórkę z cytryny w Real.
https://www.linkedin.com/in/ducmessi3792/