Drupal 6

Zadosćuczynienie

Submitted by majernka on 10 Lipiec, 2017 - 12:21

Dzień dobry
Miałam nieszczęśliwy wypadek samochodowy w którym członek mojej rodziny zginął na miejscu, natomiast ja trafiłam na kilka tygodniu do szpitala. Chciałabym w związku z tym starać sie o zadośćuczynienie od sprawcy wypadku przy pomocy tej kancelarii http://radca-az.pl/ myślicie, że mam szanse na pozytywne zakończenie sprawy?

Drupal PL na Slack'u

Submitted by inforion on 28 luty, 2017 - 11:06

W każdy czwartek o 22:00 i sobotę o 9:00 spotykamy się na kanale #drupal-poland https://drupal.slack.com (lub za pomocą aplikacji pobranej ze strony https://slack.com/downloads).

Zaproszenie do używania drupal.slack.com można otrzymać na stronie https://drupalslack.herokuapp.com

Rozmawiamy na różne tematy związane z Drupalem. Planowane są także zespołowe tłumaczenia D8.

PRzywrócenie Strony/ Mysql

Submitted by Tailiren on 3 Wrzesień, 2016 - 12:23

Cześć!

Potrzebuję pomocy z przywróceniem strony, która była na drupalu, po awarii hostingu i przerzuceniu plików na inny serw.
Próbuję przywrócić bazę niestety wyrzuca mi błąd przy jednej z tabel i już później cała reszta nawet się nie tworzy z kopii, więc wyświetla mi nontoper białą stronę.

Dawno w tym nie siedziałem i zajmie mi to multum czasu, dlatego wolałbym kogoś sprytnego, do wgrania kopii i borykania się z błędami, które wyrzuca phpmyadmin.

Pozdrawiam!

[zlecenie] - naprawa i modernizacja

Submitted by kadarka on 31 Sierpień, 2016 - 10:03

Witam,

Posiadam stronę opartą o CMS Drupala o tematyce Ogrodzenia z kamienia w której przez pomyłkę zostały usunięte pliki panelu admina na serwerze. Moje zlecenie to wgrać brakujący panel na serwer oraz zaktualizowanie samego skryptu do najnowszej wersji tak aby wszystko działało prawidłowo.

Oferty proszę kierować na

kadarka99 malpka vp.pl

lub tel

505*026*020

Problem z edytorami - CKEditor ?

Forums
Moduły

Witam! Obecnie nie mam czasu na migrację starego Drupala 6 na 7 lub 8 a muszę odpalić edytor. Niestety CKEditor niby się zainstalował i w modułach go widać ale nie mogę go uruchomić przy edycji stron. Mam taki wygląd jak na obrazku. Próbowałem normalnie i przez WYSWIG i niestety dalej nic. Nie mam także pola "Disable rich-text" mimo że w Konfiguracaja -> CKEditor jest włączone. Uprawnienia są włączone z czym jeszcze może być problem?