Drupal 6

Zaniżona wycena

Submitted by aurife on 10 Sierpień, 2017 - 14:35

Dzień dobry forumowicze
uważam że dostałam zaniżoną wycenę szkody komunikacyjnej, pomyślałam, ze w tym przypadku warto będzie zgłosić sprawę do tej firmy https://automobilis.pl/wycena-szkody/wycena-szkody-komunikacyjnej/ która zajmuję się wycena szkód i pomocą w uzyskaniu dodatkowych swiadczeń. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji? Jak rozwiązaliście sprawę?

Neff American Style Fridge Freezers - A Closer Look

Submitted by Alisan on 10 Sierpień, 2017 - 11:41

supermarket Beverage display freezer is an appliance for everyone within Neff's range of fridge freezers but the Neff American Style fridge freezer is an appliance for the larger family.The Neff American Style fridge freezer is a large 'food centre' that can cope with the demands of almost any family.

Zadosćuczynienie

Submitted by majernka on 10 Lipiec, 2017 - 12:21

Dzień dobry
Miałam nieszczęśliwy wypadek samochodowy w którym członek mojej rodziny zginął na miejscu, natomiast ja trafiłam na kilka tygodniu do szpitala. Chciałabym w związku z tym starać sie o zadośćuczynienie od sprawcy wypadku przy pomocy tej kancelarii http://radca-az.pl/ myślicie, że mam szanse na pozytywne zakończenie sprawy?

Drupal PL na Slack'u

Submitted by inforion on 28 luty, 2017 - 11:06

W każdy czwartek o 22:00 i sobotę o 9:00 spotykamy się na kanale #drupal-poland https://drupal.slack.com (lub za pomocą aplikacji pobranej ze strony https://slack.com/downloads).

Zaproszenie do używania drupal.slack.com można otrzymać na stronie https://drupalslack.herokuapp.com

Rozmawiamy na różne tematy związane z Drupalem. Planowane są także zespołowe tłumaczenia D8.