Drupal 7

Prezent

Zbliża się niezła impreza ponieważ mój brat będzie obchodził czterdziestkę. Muszę wymyślić co mu kupić. zapalniczkę plazmową oraz wysokiej jakości kubek termiczny i na obydwu rzeczach zamówię grawer. Co wy uważacie na temat moich pomysłów? :) Może macie jakieś lepsze?

Pomoc psychologa

Moja siostra odkąd straciła pracę zachowuje się strasznie dziwnie. Zaczęła cały czas przesiadywać w domu, ciężko ją gdziekolwiek wyciągnąć. Nie chce z nikim rozmawiać, stała się osowiała. Zdecydowałyśmy się z mamą by poprosić o pomoc psychologa, który pomoże jej uporać się ze stratą pracy. Czy to dobre rozwiązanie?

Ukrywanie dublującej się zawartości z views.

Submitted by Alcina on 14 luty, 2018 - 12:32
Forums
Webmastering

Cześć

Mam pytanie dotyczące filtrów kontekstowych w relacji do tagów. Na stronie mam różne produkty, do których podpięte są również tagi, które zrobiłem w taxonomy. W momencie przeglądania jednego z produktu, na dole w widoku, przez użycie filtru kontekstowego, wyświetlają mi się produkty podobne, zawierające ten sam tag co przeglądana zwartość (produkt).

Wszystko działa dobrze tylko, w widoku podobnych produktów, wyświetla się też ten produkt jaki jest aktualnie przeglądany - jest zdublowany. Jak należny skonfigurować widok, żeby ten jeden zdublowany produkt zniknął?

Wakacje za granicą

Submitted by nastinyj on 30 Styczeń, 2018 - 15:52

Jakiś czas temu rzuciły mi się w oczy oferty typu last minute hiszpania tutaj https://directspaintour.com/pl/hiszpania-last-minute/ , które za rozsądną cenę oferują wypoczynek w komfortowych apartamentach bądź hotelach. Plusem ich jest to, że organizowane są one przez międzynarodowego touroperatora, który jest znawcą destynacji hiszpańskiej. Ktoś miał z tym jakieś doświadczenie?

Wakacje

Submitted by aska902 on 23 Styczeń, 2018 - 15:53

Odkąd zobaczyłam zdjęcia z wakacji mojej koleżanki po głowie chodzą mi dwa słowa majorka wakacje i nic więcej.Powiedział mi, że jej wakacje były tak udane ponieważ organizował je międzynarodowy touroperator specjalizujący się w destynacji hiszpańskiej na przykład https://directspaintour.com/pl/. Dzięki temu że działa bezpośrednio na miejscu może zaoferować niższe ceny.