Drupal 8

Problem przy aktualziacji drupala z wersjj 8.6.5 do 8.6.7

Submitted by Alcina on 1 luty, 2019 - 19:29

Cześć

Przy aktualiazaji dtupala z 8.6.5 do 8.6.7 otzymałem bkomunikat na stronie "The website encountered an unexpected error. Please try again later." Nie wiem co się dzieje. Chciałem uruchomić update.php ale pojawiasie ensam komunikat.

W logach mam poniższe wpisy. Ma ktoś na to jakiś pomysł?

Problem z Blokiem w stopce

Submitted by Misiomen on 20 Wrzesień, 2018 - 16:54
Forums
Skórki

Witam serdecznie,

Od niedawna nadzoruje stronę swojej firmy jednak została zaprojektowana w Durpalu 8 a ja jestem świeży i nie bardzo się odnajduję na chwilę obecną. Napotkałem się z problemem w Bloku znajdującym się w stopce. Otóż nie mam możliwości edycji tego bloku jedyne co mogę zrobić to konfiguracja. Edycja jest mi bardzo potrzebna aby móc dodać nowe pole do listy odsyłaczy do Ogłoszeń.
Możliwe że się mylę jednak taki jest mój punkt widzenia na chwilę obecną.

Bardzo proszę o Pomoc

Instalowanie i uaktualnianie Drupala

Submitted by alexmorco on 4 Wrzesień, 2018 - 17:52

Dzięki za udostępnienie tego niesamowitego przewodnika, miałem również ten sam problem, ale znalazłem rozwiązanie zarządzane, w którym nie muszę się martwić o rzeczy techniczne, Zainstalowałem Drupala w kilka minut za pośrednictwem hostowanej przez Cloudways usługi Drupal Hosting. Jest bardzo łatwy i użyteczny dla nie-technicznych.

zlecenie na dostosowanie programu

Submitted by pale82 on 22 Sierpień, 2018 - 21:54

Przeglądając to forum wpadłem na pomysł, czy nie można by było dostosować w jakiś sposób tego programu na potrzeby firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań wszelkiego rodzaju i nie tylko (takiej jak na przykład ta: https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/)? jak ktoś ma jakiś pomysł, to poproszę

w how it is going to go

Sidney Crosby has faced the Washington Capitals three times in the playoffs. All three times the Pittsburgh captain has led his team to victory. And all three times the Penguins used the win as the springboard to a raucous mid-June parade with the Stanley Cup in tow.