Praca, zlecenia

Szukasz pracy? Pracownika?<br />
Chciałbyś zlecić napisanie modułu, skórki, stworzenie projektu?

Zasady działu Praca, zlecenia !

Submitted by DMati on 24 Czerwiec, 2011 - 23:40

## Każdy temat ma być poprzedzony odpowiednim przedrostkiem:

  • [wykonam] lub [wykonamy] - ogłoszenia oferujące nasze usługi
  • [zlecenie] - ogłoszenia zlecające wykonanie danej usługi
  • [współpraca] - oferty współpracy / partnerstwa w danym projekcie, zlecenia dłuższej współpracy
  • [inne] - ogłoszenia które nie pasują do powyższych

____________________________________________________________

Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany przeobrażaniem WordPress'a w pełnowymiarowego CMS'a. Obserwuje, czyta i przyswaja treści w temacie wspomnianych systemów treści przy dźwiękach muzyki Depeche Mode & Recoil.

reklama

Submitted by aimaj on 28 Czerwiec, 2017 - 13:34

Dzień dobry. Nasza firma, składająca się z zespołu programistów, poszukuje firmy na terenie Wrocławia, która wykona dla nas kasetony reklamowe. Jesteśmy zieloni w tym temacie dlatego liczymy na polecenie kogoś sprawdzonego.

Jak znieść współwłasność

Submitted by jolines on 27 Czerwiec, 2017 - 09:34

Mam problemy w obszarze zniesienie współwłasności nieruchomości. Chodzi o to, że jako wspólnicy nie potrafimy się dogadać i w takich okolicznościach nie wiem jak znieść współwłasność? Podobno ta kancelaria https://www.i-kancelaria.pl/ może mi pomóc? Jak ten temat rozwiązać i od czego zacząć ?

DRUPAL DEVELOPER - do 17500 zł

Dla jednego z naszych klientów – firmy specjalizującej się w tworzeniu stron www, rozbudowanych portali oraz aplikacji internetowych w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) klasy Enterprise- TYPO3 – poszukujemy osoby na stanowisko DRUPAL DEVELOPERA do Wrocławia.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość Drupal, PHP
- doświadczenie w automatyzacji procesów, workflow (np. Docker, Vagrant, Jenkins, continous integration)

Anna Rudnicka

MagnifyIT specjalizuje się w outsourcingu oraz rekrutacji kadry IT. Wyróżnia nas indywidualne podejście do biznesu. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów dostarczamy wykwalifikowanych Specjalistów w sektorze IT. Przyczyniamy się do rozwoju lokalnych firm wspierając innowacyjne projekty informatyczne. Łączy nas pasja oraz zamiłowanie do technologii.

Wykonamy strony internetowe, www - Wesolowskin

Witamy. Chcemy zaoferować wykonanie projektu strony internetowej (HTML, CSS, PHP) na zlecenie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron, portali, sklepów internetowych oraz witryn mobilnych. Zajmujemy się także realizacją usług informatycznych, przedsięwzięć oraz inwestycji. Jako indywidualiści każdy projekt szczegółowo planujemy oraz zapewniamy szybką i pewną realizację zgodną z oczekiwaniami. Współpraca z nami opiera się na konkretach i zauważalnych efektach.

Drupal / PHP developer

Submitted by parasitus on 27 Marzec, 2017 - 17:19

Description

We are looking for a Drupal / PHP developer with at least 2 years of experience with Drupal or PHP. When working for us, you will be able to work remotely, from the comfort of your home, in an international environment. You will also be given the opportunity to learn some other technologies.

Essentials:

Several completed Drupal 7 / PHP projects
Good understanding of Drupal API
Good knowledge of HTML/JS
Experience with GIT
Fluent working English