Praca, zlecenia

Szukasz pracy? Pracownika?<br />
Chciałbyś zlecić napisanie modułu, skórki, stworzenie projektu?

Zasady działu Praca, zlecenia !

Submitted by DMati on 24 Czerwiec, 2011 - 23:40

## Każdy temat ma być poprzedzony odpowiednim przedrostkiem:

  • [wykonam] lub [wykonamy] - ogłoszenia oferujące nasze usługi
  • [zlecenie] - ogłoszenia zlecające wykonanie danej usługi
  • [współpraca] - oferty współpracy / partnerstwa w danym projekcie, zlecenia dłuższej współpracy
  • [inne] - ogłoszenia które nie pasują do powyższych

____________________________________________________________

Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany przeobrażaniem WordPress'a w pełnowymiarowego CMS'a. Obserwuje, czyta i przyswaja treści w temacie wspomnianych systemów treści przy dźwiękach muzyki Depeche Mode & Recoil.

Gdzie wystawić na sprzedaż auto?

Jeżeli chodzi o promowanie ogłoszenia motoryzacyjnego na stronie głównej w serwisie https://okeno.pl/ogloszenia/motoryzacja to może wiecie jak to wygląda finansowej? W najbliższym czasie chcę takie wystawić i szukam miejsca w sieci, gdzie będzie ono najlepiej widoczne?

Hiszpania marzeń- wakacje

Submitted by basia825 on 24 Styczeń, 2018 - 23:10

Moim marzeniem są wakacje na Teneryfie w Hiszpanii https://directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/teneryfa-wakacj… . Znalazłam oferty na ten kierunek w internecie . Dowiedziałam się, że bezpośrednia współpraca Direct Spain Tour z najlepszymi touroperatorami hiszpańskimi, a także hotelami, pozwala zaoferować wakacje w Andaluzji w najkorzystniejszych cenach na rynku. Jestem bardzo ciekawa czy tak faktycznie jest?

Nieudana operacja?

Submitted by tacjamag on 22 Styczeń, 2018 - 23:30

Słyszałam, że http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/odszko… specjalizują się w sprawach medycznych. Podobno są w stanie pomóc mi tak, abym uzyskała godne odszkodowanie za operację, której tak naprawdę nie powinno być? No i chyba skorzystam z tej pomocy i liczę na to ze coś zdziałają. Myślicie, że mam szanse na odszkodowanie?

Zwiększenie ruchu na stronie

Submitted by daktylek on 12 Styczeń, 2018 - 10:03

Jak pozyskać nowego klienta i tym samym zwiększyć sprzedaż na stronie? Podobno najlepsza opcją jest marketing internetowy, ale komu powierzyć działania promocyjne? Kiedyś słyszałam, że na https://afterweb.pl/pozycjonowanie/jak-zwiekszyc-sprzedaz-i-pozyskac-no… znajdę pomoc? Wiecie może kto się jeszcze zna w takich tematach?