Ogólny

Dieta przez internety

Submitted by otirit on 21 Listopad, 2017 - 20:43
Forums
Ogólny

Witam, mam zapytanie czy korzystał ktoś swego czasu z oferty online diety ? Pytam bo ostatnio znalazłam wielce ciekawą ofertę zaś się po prostu zastanawiam czy zainwestować w nią :) Miło będzie jak się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie lub wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przytyło mnie się odrobinę a zbytnio nie mam czasu, aby po wizytach spacerować, tak więc pomyślałam o takim interesującym rozwiązaniu.

Trybunki

Submitted by tynkawas on 10 Wrzesień, 2017 - 17:50
Forums
Ogólny

Cześć. Potrzebuję sprawdzonej firmy, która wykonałaby mi trybunki reklamowe. Znacie może takie? Potrzebuję je jak najszybciej, mogę nawet zamówić przez internet, tylko aby nie przyszedł mi szajs. Znalazłam nawet http://www.adsystem.pl/trybunki/ i chyba zamówię od nich. Wydają się być solidną firmą. Zdjęcia przedstawiające trybunki te zachęcają. Co sądzicie?

Upadłość konsumencka

Submitted by klarahup on 14 Marzec, 2017 - 11:28
Forums
Ogólny

Witajcie forumowicze. Mam do WAS pytanie. Jak szybko i sprawnie przeprowadzić upadłość konsumencką? Niestety jestem do tego zmuszona, moja firma pada a ja wpadła w ogromne zadłużenia. Wierzyciele ciagle sie zgłaszają a ja nie mam jużz czego płacić. Zastanawiałam się czy nie warto by było skorzystać z oferty tej kancelarii https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/upadlosc-konsumencka-ba… myślicie, ze warto?

praca za granica

Forums
Ogólny

Dzien dobry, od zawsze dobrze sie dogaduje ze starszymi osobami wiec postanowilam to wykorzystac i pracowac jako opiekunka osob starszych za granica. Wiem ze dam rade tylko musze dobrze wybrac firme ktora takie wyjazdy oferuje.Opinie sa podzielone i mozna niestety sie zawiesc wiec pytam czy znaczie takie ktore sa ucziwe w miare?