Ogólny

marketing lokalny

Submitted by Nrehuvu on 27 Styczeń, 2018 - 14:40
Forums
Ogólny

Cześć. Prowadzę sklep z suplementami w małym mieście. Posiadam stronę internetową i szukam jakiegoś sposobu marketingu. Od jakiegoś czasu interesuję się pozycjonowaniem stron. Czy są jakieś sposoby, żeby lokalnie wypromować moją stronę w Google? Jeśli tak, to jak tego dokonać? Proszę o rady.

Pozyskanie nowych klientów

Forums
Ogólny

Cześć, prowadzę sklep wraz ze stroną internetową i zastanawiam się nad metodami reklamy w internecie. Chodzi mi m.in. o pozycjonowanie i optymalizacje zawartości strony. Poszukuje instrukcji jak się do tego zabrać i jakich metod użyć w tym celu.
Będę wdzięczna za informacje. Do tej pory znalazłam ten artykuł https://afterweb.pl/pozycjonowanie/jak-zwiekszyc-sprzedaz-i-pozyskac-no…
Czy uważacie, że to dobra opcja ?

Wczasy

Submitted by ulanok on 25 Styczeń, 2018 - 14:47
Forums
Ogólny

Witam
w tym roku wybieram się na wczasy na wyspach kanaryjskich zdecydowałam się na wyjazd w te miejsce ze względu na świetną ofertę hotelową tego touroperatora https://directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/wyspy-kanaryjsk… który specjaizuje się w destynacji hiszpanskiej, działa w Madrycie i posiada najlepsze oferty. A Wy forumowicze, gdzie spędzacie wczasy?

Dotacje unijne

Submitted by baslic on 30 Listopad, 2017 - 19:45
Forums
Ogólny

Witam, szukam porad osób, które miały styczność z programem dofinansowań unijnych. Zajmuję się grafiką komputerową. Działałam w pojedynkę, przyjmując zlecenia od przeróżnych źródeł. Czasami zleceń mam naprawdę dużo i powoli mam problem z wyrabianiem się na czas, a zależy mi na dotrzymywaniu wszystkich terminów, bo do tej pory klienci byli bardzo zadowoleni i nie chcę ich zawieść. Myślałam o zatrudnieniu kogoś do pomocy, ale nie jednej osoby, tylko kilku, bo marzy mi się rozpoczęcie własnego większego biznesu.