Ogólny

Możliwości Drupala

Submitted by tomashj on 9 Kwiecień, 2018 - 15:56
Forums
Ogólny

Jako początkujący, chciałbym dowiedzieć się pewnych rzeczy o Drupalu (głównie 8).

1. Czy w Drupalu są możliwości tworzenia formularzy innych niż kontaktowe? Coś co mogłoby się komunikować po REST z użyciem JSONów na zewnętrzny serwis (komunikacja w obie strony)?

2. Są moduły, narzędzia lub sposoby, aby wygodnie układać layout czymś na bazie WYSIWYG/Drag-and-drop? Czytałem co nieco Display Suit, ale może jest coś więcej?

3. Integrował ktoś stronę/portal Drupalowy z czymś zewnętrznym i jest w stanie nieco o tym opowiedzieć?

Odszkodowanie

Forums
Ogólny

Niedawno mój syna miał wypadek, w strefie inny kierowca nie ustąpił mu pierwszeństwa i doszło do kolizji. Według mnie rzeczoznawca zaniżył odszkodowanie za szkodę na aucie. Na szczęście nawiązaliśmy współpracę z https://www.kompensja.pl prawdziwymi profesjonalistami którzy zapewnili mnie że wywalczą dla mojego syna lepsze odszkodowanie,

Marketing internetowy/ specjaliści

Forums
Ogólny

Planuję otworzyć interes i dowiedziałam się, że bardzo pomocne w rozkręceniu biznesu może być skorzystanie z narzędzia marketingowego jakim są linki sponsorowane Adwords. Są one doskonałym źródłem promocji swojej strony oraz pomaga w budowaniu wiedzy naszej marki. Myślę by skorzystać z pomocy https://www.inseo.pl i wdrożyć to w swojej firmie. Jakie macie zdanie w tym temacie?

Maszyny

Submitted by klacz on 19 Marzec, 2018 - 14:56
Forums
Ogólny

Jesteśmy w trakcie poszukiwania nowego dostawcy części zamiennych do automatów wielowrzecionowych w naszej fabryce. Dużo pozytywnych opinii słyszeliśmy o http://automaten-technik.pl. Wszystko wskazuje na to że złożymy testowe zamówienie. Czy waszym zdaniem jest to dobry pomysł, czy może podpytać jeszcze zaprzyjaźnione firmy o opinie?

Odszkodowanie

Submitted by fajowa on 14 Marzec, 2018 - 00:39
Forums
Ogólny

Moja kuzynka kilka tygodni temu miała cesarskie cięcie. Następnie wdarło się zakażenie przez co do tej pory nie doszła do siebie. Podobno [URL=https://www.kompensja.pl/]https://www.kompensja.pl/[/URL] zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań w tego typu sprawach. Czy waszym zdaniem moja kuzynka ma jakieś szanse na uzyskanie odszkodowania z tytułu błędu lekarskiego?

Sprzątanie

Submitted by perla on 12 Marzec, 2018 - 07:40
Forums
Ogólny

Kilka dni temu wynajęłam mieszkanie we wrocławiu. Nie wiem kto wcześniej w nim mieszkał dlatego chcę je dokładnie posprzątać. Szukam teraz firmy która wypierze mi dywany. znajomy polecił mi [URL=https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace]https://moppy.pl/sprzata…], według niego zrobią to najdokładniej i do tego nie są drodzy. Wydaje mi się że skorzystam z ich usług.