Ogólne dyskusje

NIE techniczne sprawy związane z Drupalem.

kto?

Submitted by Ania1982 on 20 luty, 2018 - 15:38

Hej, szukam kancelarii odszkodowawczej niedawno miałam wypadek drogowy, po którym trafiłam do szpitala . Mój ubezpieczyciel nie chce wypłacić mi odszkodowania a ja nie mam za bardzo głowy i pozatym wiem że czas tutaj gra ogromną role w walce z ubezpieczycielem. Chce aby moja sprawa byłą prowadzona przez kogoś kto ma już doświadczenie w podobnych zdarzeniach. Możecie mi kogoś polecić? Czy iść od razu do prawnika?

Pozycjonowanie własnej strony

Submitted by kitt521 on 15 luty, 2018 - 13:32

Witam, orientuje się ktoś może w rynku agencji seo ? Zamierzam wypromować swoją stronę, ale nie wiem na jaką agencję się zdecydować, ponieważ jest ich mnóstwo w internecie. Albo może podpowiecie czym się kierować przy wyborze ? Czy uważacie https://www.inseo.pl/ za kogoś godnego zaufania ? Chyba ich wybiorę.

Siemka

Siemka ludziska, jestem szalona Ola. Uwielbiam chodzić na koncerty zespołów rockowych i metalowych. Od czasu do czasu lubię poleniuchować przy dobrym filmie i lampce (no może kilku więcej) wytrawnego wina. Moje hobby i zainteresowania to oglądanie filmów, koncerty, chodzenie po górach, gry komputerowe, jazda na wrotkach

Beton architektoniczny

Submitted by tania204 on 12 luty, 2018 - 17:43

Witajcie
Na stronie tego producenta http://www.vhct.pl/pl/ znalazłam interesujacy materiał na porycie ścian kuchennych, mowa o betonie architektonicznym, jest bardzo trwały oraz ciekawy jeżeli chodzi o prezentacje. Co o nim sądzicie? Osobiście, bardzo mi się spodobał i planuję zaup oraz montaż.