Bootstrapowa układanka

5 Grudzień, 2012 - 23:46

Programiści Twittera opracowali bibliotekę Bootstrap ze sformatowanymi tabelami, paskami menu, autouzupełniaczem itp. Kto chce skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania?

Korzystając z Bootstrapa można uprościć proces budowania front-endu i złożyć z jego elementów spójną graficznie i wygodną stronę.

Po tym jak ostatnio wspominaliśmy o Bootstrapie, wyszła wersja 2.0, która zawiera kilka dodatkowych elementów i sporo usprawnień.

Kto korzystał już z Bootstrapa?
A kto wpiął go do Drupala?

Michał Pękała

Sadzę polski start-up na zagranicznej glebie. Ale nie na Drupalu. :)

Komentarze

6 Grudzień, 2012 - 00:12

Osobiście preferuję zurb.foundation, tutaj też sporo nowości w wersji od 3.1. W obydwu przypadkach na drupal.org są dostępne skórki, ale nie polecam, lepiej samemu to zrobić i zaoszczędzić sobie MB-ajtów pamięci przy każdym wywołaniu strony.

8 Grudzień, 2012 - 11:53

Panowie , bootstrap jak i fundation są fajnymi frameworkami css. Tylko moje pytanie jest inne. Ile z funkcjonalności które dostarczają te kobyłki jesteście wstanie bezproblemowo wdrożyć do thema drupala oczywiście bez nadpisywania szablonów dla pól np:
Bootstrap

Large button

W zurb.foundation jest chyba podobnie.

8 Grudzień, 2012 - 12:19

Bezproblemowo - wszystko, a to że nadpisać? Przecież to cała drupalowa filozofia, każdy moduł to robi. Przy okazji pozbywania się klas typu: 'field field-item field-item-node-article field-item-node-article-image ...' można bez problemu zastąpić je swoimi.