3...2...1...Start!

4 Listopad, 2006 - 20:09

Witamy na nowej stronie polskiego Drupala. Dzisiaj oficjalnie startujemy.
Naszym celem jest stworzyć największą w kraju społeczność internetową zainteresowaną systemem zarządzania treścią Drupal. Serwis będzie służył wymianie poglądów, wzajemnej pomocy a przede wszystkim promowaniu najlepszego, choć jeszcze mało znanego w naszym kraju systemu zarządzania treścią.

Komentarze

27 luty, 2007 - 21:40

no tak, wielki start z tą społecznością, ale CMS'a nie dajecie do ściągnięcia, i nie dziwić się, że joomla z wami wygrywa Packt Publishing CMS Award '06

27 luty, 2007 - 22:07

Drupal jest do ściągnięcia z drupal.org, oficjalnej strony ... nie widzę powodu powielania miejsc skąd można go pobrać.

2 Marzec, 2007 - 00:01

1. Nie będziemy dublować plików do pobrania z drupal.org - bo po co ludzie szukać w 2 miejscach.
2. Joomla wygrała i fakt że jest najczęściej używanym CMS'em, ale to nie znaczy że jest najlepsza - bo to zależy od kontekstu - czyli zastosowania. Joomla nie jest rozwiązaniem uniwersalnym podobnie jak drupal, typo3 czy ezpublish.
3. O ile dobrze pamiętam to joomla nazywała się kiedyś Mambo, ale chłopcy się pokłucili, zabrali zabawki i zmienili piaskownicę.
4. O ile się nie mylę to używając Joomli łamiesz prawa autorskie, bo ludzie udostępnili moduły, które nie były ich własnością - co oznacza że Joomla jest opensource, ale nie do końca GNU. Drupal jak na razie nie doczekał się takich wpadek.

Paweł Gawłowski
e-solutions.pl

30 Grudzień, 2010 - 15:49

Hej, jestem tutaj nowy, zacząłem zabawę z Drupalem kilka miesięcy temu

8 Wrzesień, 2016 - 03:45

First of all Good day! I would just like to give thanks to the admin who posted this one I really appreciate it thank you. Yeah right I totally agree with you! Then we invite you to nominate them for recognition løbesko udsalg , sending us their story and what they do that generates happiness using that quality. Keep up the good work and Godbless!

5 Grudzień, 2016 - 10:51

It is very interesting for me to read that article. Thank author for it. I like such topics and everything connected to this matter. I definitely want to read more soon. once again thanks for sharing. desert safari rates dubai

2 luty, 2017 - 04:18

I am very much pleased with the contents you have mentioned. I wanted to thank you for this great article.
happy wheels