3...2...1...Start!

4 Listopad, 2006 - 20:09

Witamy na nowej stronie polskiego Drupala. Dzisiaj oficjalnie startujemy.
Naszym celem jest stworzyć największą w kraju społeczność internetową zainteresowaną systemem zarządzania treścią Drupal. Serwis będzie służył wymianie poglądów, wzajemnej pomocy a przede wszystkim promowaniu najlepszego, choć jeszcze mało znanego w naszym kraju systemu zarządzania treścią.

Komentarze

27 luty, 2007 - 21:40

no tak, wielki start z tą społecznością, ale CMS'a nie dajecie do ściągnięcia, i nie dziwić się, że joomla z wami wygrywa Packt Publishing CMS Award '06

27 luty, 2007 - 22:07

Drupal jest do ściągnięcia z drupal.org, oficjalnej strony ... nie widzę powodu powielania miejsc skąd można go pobrać.

2 Marzec, 2007 - 00:01

1. Nie będziemy dublować plików do pobrania z drupal.org - bo po co ludzie szukać w 2 miejscach.
2. Joomla wygrała i fakt że jest najczęściej używanym CMS'em, ale to nie znaczy że jest najlepsza - bo to zależy od kontekstu - czyli zastosowania. Joomla nie jest rozwiązaniem uniwersalnym podobnie jak drupal, typo3 czy ezpublish.
3. O ile dobrze pamiętam to joomla nazywała się kiedyś Mambo, ale chłopcy się pokłucili, zabrali zabawki i zmienili piaskownicę.
4. O ile się nie mylę to używając Joomli łamiesz prawa autorskie, bo ludzie udostępnili moduły, które nie były ich własnością - co oznacza że Joomla jest opensource, ale nie do końca GNU. Drupal jak na razie nie doczekał się takich wpadek.

Paweł Gawłowski
e-solutions.pl

30 Grudzień, 2010 - 15:49

Hej, jestem tutaj nowy, zacząłem zabawę z Drupalem kilka miesięcy temu

8 Wrzesień, 2016 - 03:45

First of all Good day! I would just like to give thanks to the admin who posted this one I really appreciate it thank you. Yeah right I totally agree with you! Then we invite you to nominate them for recognition løbesko udsalg , sending us their story and what they do that generates happiness using that quality. Keep up the good work and Godbless!

5 Grudzień, 2016 - 10:51

It is very interesting for me to read that article. Thank author for it. I like such topics and everything connected to this matter. I definitely want to read more soon. once again thanks for sharing. desert safari rates dubai

2 luty, 2017 - 04:18

I am very much pleased with the contents you have mentioned. I wanted to thank you for this great article.
happy wheels

1 Kwiecień, 2017 - 09:15

Very nice blog and articles. I am realy very happy to visit your blog. Now I am found which I actually want. I check your blog everyday and try to learn something from your blog. Thank you and waiting for your new post. http://getcracksoft.com/inpixio-photo-clip/

7 Kwiecień, 2017 - 18:37

szukałem tej informacji, Cieszę się, aby dołączyć do społeczności!
192.168.1.1

11 Kwiecień, 2017 - 11:54

The essay writing industry is a source of interesting statistical data. California, New York and Texas are the most popular regions where orders were coming from. Stanford, UCLA, Berkeley, NYU, Columbia, University of Houston, and other institutions from these states are known for their competitive systems. A student who hopes to graduate from one of these universities usually needs to rely on “unorthodox” methods to deal with all challenges imposed by the professors. Since academic writing is becoming one of the most prominent aspects of the educational system, the constant development of the custom-writing industry is clearly justified.
https://reviews.clazwork.com