Wykonamy strony internetowe, www - Wesolowskin

1 Kwiecień, 2017 - 22:59

Witamy. Chcemy zaoferować wykonanie projektu strony internetowej (HTML, CSS, PHP) na zlecenie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron, portali, sklepów internetowych oraz witryn mobilnych. Zajmujemy się także realizacją usług informatycznych, przedsięwzięć oraz inwestycji. Jako indywidualiści każdy projekt szczegółowo planujemy oraz zapewniamy szybką i pewną realizację zgodną z oczekiwaniami. Współpraca z nami opiera się na konkretach i zauważalnych efektach.

Przedstawiamy naszą ofertę:
- Strony internetowe
- Portale internetowe
- Sklepy internetowe
- Strony mobilne

Dodatkowo:
- Identyfikacja wizualna
- Marketing internetowy i kampanie reklamowe
- Usability
- Wsparcie projektowe
- Obróbka i realizacje

Nie reprezentujemy typowego układu agencji. Indywidualizm to szybki czas realizacji przy zdecydowanie niskich kosztach. Każdy projekt poza zleceniem jest też oczywistą formą współpracy, którą stale utrzymujemy z naszymi klientami.

Przygotowaliśmy dwie formy współpracy:

Współpraca dla firm - Dedykowana małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Oferujemy interesujące warianty podjęcia współpracy dla działalności biznesowych. Przygotowaliśmy w tym celu unikalne usługi dla firm z możliwością uzyskania indywidualnych warunków.
Cechy: Wywiad dot. zapotrzebowań, Określenie celów i założeń, Projektowanie, Wdrożenie i analiza efektów, Ciągła współpraca

Współpraca dla osób indywidualnych - Przeznaczona specjalnie dla osób indywidualnych chcących realizować projekty osobiste. Posiadamy atrakcyjną ofertę dla osób chcących zrealizować swój projekt lub dowolne zlecenie. Z nami przystąpienie do współpracy to gwarancja sukcesu i oczekiwanej satysfakcji z efektów końcowych.
Cechy: Analiza potrzeb i oczekiwań, Plan realizacji projektu, Tworzenie z uwagami klienta, Testy i weryfikacja, Pomoc techniczna i merytoryczna

Jesteśmy mobilni. Możemy spotkać się w ustalonym miejscu. Oferujemy również możliwość stałej współpracy przy ciekawych projektach.

Zapraszamy do nas: http://wesolowskin.com/
Pełne portfolio: http://wesolowskin.com/portfolio.html

Zapraszamy do kontaktu:
contact@wesolowskin.com
tel. +48 60 805 25 11
tel. +48 51 862 18 83

3 Kwiecień, 2017 - 11:51

Większość linków na Waszej stronie skutkuje 404 a porfolio to zbiór obrazków z linkami do... portfolio. Trochę pracy i dokładności trzeba poświęcić, pewnie znajdzie się tu jakiś spec, który chętnie pomoże. Więc traktuje to ogłoszenie bardziej jak ofertę pracy ;)

4 Kwiecień, 2017 - 14:10

Hello Quim,

Hope you are doing good.

I would be more than happy to assist you. I have a great experience of Drupal 7,8.

Please add me on Skype: cis.vincent so that we can discuss this more.

Please have a look at some of my previous work:

https://theprizefinder.com
http://kurdistaname.net
http://newroz.com
http://aepb.nl
http://www.reha-team.fr
http://www.dietaerfo.ttservers.it

Looking forward to hear from you.

Regards,
Vincent Smith