Konferencja Drupalcon 2008 - Szeged, Węgry 27-30/08/08

10 Czerwiec, 2008 - 14:23

Drupal Association ogłosiło, że tegoroczna konferencja odbędzie się w Szeged na Węgrzech w terminie 27 do 30 sierpnia w bibliotece i centrum konferencyjnym Uniwersytetu Szeged. Konferencje Drupalcon okazały się dużym sukcesem w Drupalowym community, kolejne przyciągały coraz więcej uczestników. Jest to świetne miejsce aby nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o Drupalu, ale także zawrzeć nowe cenne znajomości. Będzie możliwość poznania i spotkania zarówno developerów z różnych krajów, jak i firm szukających pracowników. Tegoroczną nowością jest pomoc w zakwaterowaniu. Organizatorzy konferencji, jako część procesu rejestracji, przewidzieli pomoc w znalezieniu właściwego zakwaterowania. Zarezerwowano już pokoje mieszczące się w różnym standardzie i przedziale cenowym, więc jest z czego wybierać. Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na oficjalnej stronie: http://szeged2008.drupalcon.org

Komentarze

22 Sierpień, 2008 - 19:05

Hej,
jedziemy z kolegą samochodem na Drupalcon 26-go wieczorem ze Szczecina. Jedziemy przez Niemcy oraz Austrię, więc droga będzie przyjemna :). Szukamy osób, które chciałyby się z nami zabrać i podzielić kosztami podróży.
Dodam jeszcze, że dodatkowo mam zarezerwowane 2 miejsca noclegowe, gdyż moja żona oraz siostra zrezygnowały z wyjazdu (miał być turystyczny). Więc mogę je odsprzedać po cenie nabycia a nie są to wysokie koszty.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na oddodd[malpa]o2.pl