Drupalowa konferencja we Wrocławiu?

Komentarze

14 Listopad, 2011 - 13:30

Z serii komentarzy na stronie vince'a: "Dla całej Polski Wrocław to za daleko" :D Ja pierniczę, jak mnie niszczą takie komentarze - no pewnie, najlepiej, to żeby eventy organizować każdemu przed wyjściem z domu :) Żeby było blisko :) Bo przecież liczy się tylko stolica, inne miasta są niewarte ;)
Jak dla mnie, to akurat Warszawa, tudzież Trójmiasto jest daleko - i nie narzekam specjalnie z tego powodu - gdyby był tam event, pojechałbym bez marudzenia.

14 Listopad, 2011 - 15:27

[quote=endryu87]... najlepiej, to żeby eventy organizować każdemu przed wyjściem z domu :) Żeby było blisko :) ...[/quote]
No cóż, przyszłość jest w sieci, a sieć w przyszłości spowoduje, że tyłki nam się zrosną z fotelami przed monitorami. Ci którym daleko, chcieliby zapewne, aby zrobić pierwszą w polsce mega konferencję on-line. Wyzwanie! I byłoby blisko :-)
Choć osobiście mam nadzieję, że to nigdy nie zastąpi kontaktu face to face. Zatem ja również stawię się bez marudzenie we Wrocławiu.

14 Listopad, 2011 - 17:13

ja tam przyjadę bez względu na listę tematów bo mam blisko :) a tematy i prelekcje na takich spędach to rzecz trzeciorzędna :)

14 Listopad, 2011 - 20:09

ja tez oczywiscie sie wstawie!!!!bez marudzenia;d

15 Listopad, 2011 - 00:20

[quote=palik] ... na takich spędach ... [/quote] zleci się drupalowe bydło... :D

17 Listopad, 2011 - 12:33

Zapytałem na grupie fb DrupalCamp Donetsk i kilka osób odpowiedziało, że chętnie wzięłoby udział w takiej konferencji.

25 Listopad, 2011 - 17:43

wie ktos co z tą konferencja bedzie????

25 Listopad, 2011 - 21:54

W najbliższym tygodniu podamy informację jakie są plany odnośnie konferencji.

26 Listopad, 2011 - 12:37

swietnie. mam nadzieje ze sie odbędzie??

26 Listopad, 2011 - 22:06

Wspaniały pomysł. Oby się udało zorganizować ten event. Powodzenia!!!

4 Grudzień, 2011 - 10:48

Informacje podamy jednak do końca kolejnego tygodnia. Nie mieliśmy jeszcze czasu, żeby się spotkać i porozmawiać o konferencji.

10 Grudzień, 2011 - 14:50

byłem ostatnio w Warszawie i zainteresowanie konferencją jest spore - kilka osób nawet zaoferowało się zaprezentowanie czegoś jeśli będzie taka okazja. Jak znajdę więcej czasu to opiszę mailowo co i jak