DrupalCon w tym roku w Paryżu

14 luty, 2009 - 01:43

Drupal Association wybrało Paryż na gospodarza europejskiego DrupalCon w 2009 roku.

Miasta takie jak Maastricht (Holandia) i Cologne (Włochy) przegrały walkę z Paryżem, mimo wszystko gratulacje i podziękowania dla nich za ciężką pracę podczas tego wyścigu.

Zapraszamy wszystkich Drupalowców na DrupalCon 2009. Ekipa Drupal.pl napewno pojedzie więc mam nadzieję, że się spotkamy.

Komentarze

7 Wrzesień, 2009 - 13:01

Paryż nie zawiódł. Dużo rozmów na temat Drupala 7 - dobra wiadomośc, ze bledy z wypuszczenia Drupal 6, kiedy to nowa wersja Drupala była wypuszczona, ale żadne moduły nie były gotowe w wersji kompatybilnej :)

Czesc rzeczy wylatuje z core (np. upload module), czesc wchodzi (np image module i cck)

14 Grudzień, 2009 - 06:43

Hello there,
"Pre-konferencja" część naszego planu komunikacji jest prawie skończone. Celem było zebranie osób na konferencji (ten był łatwy), zapraszać dziennikarzy / blogerów w trakcie konferencji (głównie mieszkańców 70-290 + Media Partners) i użyć lokalizacji konferencji w celu, aby porozmawiać o Drupal we Francji (tak wielki sukces daleko). Główne informacje, że mieliśmy do komunikowania się jest "Hej, 70-640 jest Drupal konferencji, to będzie wielkie ..." ;-)
Teraz będziemy mieli do surfowania w przypadku rozpoczęcia "Konferencja" i "post-conference" w ramach planu. SY0-201 To kiedy będziemy mieli główne informacje na temat wartości dodanej do komunikowania się, będziemy w stanie powiedzieć światu, co było tak wielkie, na temat konferencji.