Drupal 6.10 i 5.16

26 luty, 2009 - 00:44

Aktualizacja do nowej wersji Drupala 5 i 6 jest ściśle zalecana ponieważ poprawki związane są z poprawą bezpieczeństwa systemu. Nie zaimplementowano w nich nowych funkcjonalności.

Szczegółowe informacje na temat poprawek znajdziecie na oficjalnej stronie Drupala: http://drupal.org.

Komentarze

14 Grudzień, 2009 - 06:39

Drupal jest bardzo potężnym źródłem wolnych systemu zarządzania wbudowanych w PHP / MySQL / PostgreSQL (inne bazy danych są obsługiwane tylko).
Działa najlepiej w Unix / Linux comptia exams / Apache środowiska i wdrożyło buforowania mecahnism co czyni go bardzo skalowalne. Ma wiele funkcji, w tym Obsługa wielu języków, szablonów, buforowanie, blogów, administracja, ciekawych funkcji i jest on używany przez strony, jak Warner Bros, ibm exams New York Observer "," Fast Company ", Amnesty International, SpreadFirefox. Wiele firm hostingowych oferuje ten program, jak łatwo pakiet instalable więc możesz zacząć od razu. hp exams Strona Drupal jest również bogaty w informacje i tutoriale. Ma zbyt aktywne forum, gdzie można znaleźć pomoc, a nawet deweloperzy, jeśli ich potrzebują, nie wspominając książek na ten temat (Amazon.com jest dobrym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań osób).